Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Ανέβασε την πιο σέξυ φωτογραφία της με μαγιό (ΦΩΤΟ)

Όσα χρόνια και αν περάσουν, παραμένει σέξυ και ποθητή στο ανδρικό κοινό!

Mπορεί να είναι δυο φορές παντρεμένη, να έχει τέσσερα παιδιά και να κοντεύει τα πενήντα αλλά δεν παραμελεί τον εαυτό της και παραμένει μια ελκυστική γυναίκα με τέλειες αναλογίες και πανέμορφο πρόσωπο.

Η Ελένη Μενεγάκη βρίσκεται σε διακοπές στο Αιγαίο Πέλαγος και ανεβάζει φωτογραφίες από τις καλοκαιρινές της αποδράσεις. Η τελευταία όμως φωτογραφία ήταν και η πιο σέξυ. Μια ολόσωμη φωτογραφία, με αισθησιακή πόζα και λευκό μπικίνι.

Τα likes πέφτουν βροχή, αποθεώνοντας την για ακόμη μια φορά!

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λούης Πατσαλίδης-Αστέρω Κυπριανού: Η τρυφερή φωτογραφία τους σε...πανηγύρι(ΦΩΤΟ)

«Μην με σφίγγεις δεν αναπνέω!!!» - Δείτε τους αγκαλιά!
23/07/2018 - 10:47

Ξημερωθήκαμε στα bars & στα clubs της Αγίας Νάπας (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνεργείο του Alpha Κύπρου κατέγραψε εικόνες απο το ξέφρενο πάρτυ στο κέντρο της πόλης
09/07/2018 - 15:45

Η Κατερίνα Καινούργιου στην πιο... αποκαλυπτική της φωτογράφιση(ΦΩΤΟ)

Μας έδειξε τα...προσόντα της και αναστάτωσε το Instagram
08/07/2018 - 11:31

Η ξεκαρδιστική έρευνα του Χάρη στον Λούη Πατσαλίδη για την... απιστία(ΒΙΝΤΕΟ)

Συμβουλές για το πως θα αποκαλύψετε την απιστία χωρίς να χωρίσετε
07/07/2018 - 14:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποινή φυλάκισης δύο ετών σε 24χρονο για ξυλοδαρμό στην Αγία Νάπα

Παραδέχθηκε κατηγορία για πρόκληση βαριάς σωματικής βλάβης

Δεν ανοίγουν τα σχολεία τον Σεπτέμβριο

Κλιμακώνονται οι αντιδράσεις των εκπαιδευτικών οργανώσεων

Πλήρως εξοπλισμένη η νέα Μονάδα Αιμοκάθαρσης στο Γενικό Νοσοκομείο

Με 40 νέους σταθμούς θα μειωθεί και ο χρόνος αναμονής των ασθενών
Ελλάδα

Κλείνει ο αρχαιολογικός χώρος της Ακρόπολης λόγω Καύσωνα

Τι αναφέρει η ανακοίνωση του Υπουργείου Πολιτισμού και Αθλητισμού

Φριχτό θάνατο βρήκε 31χρονος ενώ επιδιόρθωνε βλάβη

Επιχειρούσαν επί περίπου μία ώρα να κατεβάσουν τον άτυχο άνδρα από την οροφή

10+2 από τους πιο σπουδαίους στίχους του Μάνου Ελευθερίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δώδεκα από τα εκατοντάδες διαμάντια-τραγούδια που άφησε ως παρακαταθήκη φεύγοντας
Διεθνή

Ρεκόρ ζέστης στην Ιαπωνία με 41,1 βαθμούς

Το προηγούμενο ρεκόρ είχε καταγραφεί τον Αύγουστο του 2013

Αφγανιστάν: Στους 32 οι νεκροί από την επίθεση εναντίον του Aντιπροέδρου

Μεταξύ των νεκρών είναι και ένας συνεργάτης του γραφείου του AFP στην Καμπούλ

tv news

Ο Πέτρος και η Σοφία καθημερινά μας «διηγούνται» και μια νέα ταξιδιωτική ιστορία

Αυτό το ζευγάρι θα σας ταξιδέψει παντού! «Love and Travel» καθημερινά στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η φίλη της Χριστίνας έρχεται Αθήνα αποκλειστικά για να την δει! Αυτή χαίρεται...

Ο Φώτης όμως έχει τις αμφιβολίες του... Δευτέρα, το προτελευταίο επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 23/07/2018 - 16:00SLAM