Ψυχαγωγία

Το "La Casa de Papel" επιστρέφει - Δείτε το τρέιλερ του τρίτου κύκλου(ΒΙΝΤΕΟ)

H σειρά – φαινόμενο, που καθήλωσε εκατομμύρια τηλεθεατές σε όλο τον κόσμο και έγινε... μόδα, επιστρέφει!

H αγαπημένη συμμορία επανέρχεται με τον πιο ανατρεπτικό τρόπο στις οθόνες μας με σκοπό να "σαρώσει" ότι άφησε πίσω της. Φανατικοί θαυμαστές αδημονούν για την συνέχεια της ιστορίας και τις εκπλήξεις που έρχονται στο " La Casa de Papel "

Ο τρίτος κύκλος είναι γεγονός και το τρέιλερ δόθηκε στην δημοσιότητα. Η επιστροφή τους θα είναι κάτω περισσότερο από μια ληστεία, ενώ συναντάμε πολλούς από τους πρωταγωνιστές της σειράς που όπως βλέπουμε στο βίντεο, αγκαλιάζονται και να διαβάζουν το σενάριο της σειράς. Η συμμορία ακούει «Bella Ciao» και δίνει ραντεβού σε μία σκοτεινή αποθήκη. «Tokio», «Professor», «Denver», «Nairobi», «Rio», και «Helsinki» παρόντες λίγο πριν την έναρξη του πιο επιτυχημένου κύκλου.

Και η μεγάλη έκπληξη από το τρέιλερ είναι γεγονός καθώς επιστρέφει ο... Berlin! 

Δείτε το τρέιλερ

Ο τρίτος κύκλος θα κυκλοφορήσει παγκοσμίως στο  Netflix μέσα στο 2019.

Το καστ που επιστρέφει περιλαμβάνει τους Úrsula Corberó (“Tokio”), Álvaro Morte (“The Professor”), Jaime Lorente (“Denver”), Miguel Herrán (“Rio”), Darko Peric (“Helsinki”), Alba Flores (“Nairobi”), Esther Acebo (“Estocolmo”), Itziar Ituño (“Raquel Murillo”), Enrique Arce (“Arturo”), Kiti Mánver (Mariví) και Juan Fernández (“Coronel Prieto”) και Mario de la Rosa (“Suarez”) οι οποίοι εμφανίζονται στο βίντεο στο πλευρό του δημιουργού της σειράς  Álex Pina και του σκηνοθέτη Jesús Colmenar.

Επόμενο άρθρο

Οικονομόπουλος VS Αργυρός: "Εγώ έβγαλα πρώτος το τραγούδι..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι "πρίγκιπες της λαϊκής πίστας" με τον ίδιο τίτλο τραγουδιού
26/10/2018 - 11:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φιλική ήττα για την Ομόνοια στην επιστροφή Μότα

Ο Ιταλός ακραίος αμυντικός επέστρεψε στην αγωνιστική δράση μετά από μεγάλη απουσία
17/11/2018 - 13:22

Απαγόρευσαν το "La Casa De Papel" στο Καρναβάλι Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι λόγοι που οδήγησαν τον Δήμο στην εν λόγω απόφαση και οι πρώτες αντιδράσεις...
14/11/2018 - 15:54

«Σκέφτεται Μήτρογλου για τον Γενάρη ο Μαρινάκης»

Γαλλικό δημοσίευμα αναφέρει πως ο Ολυμπιακός ενδιαφέρεται για τον Έλληνα επιθετικό
13/11/2018 - 08:19

Επιστρέφει στη δράση ο Νασρί μετά από την τιμωρία του

Ο Γάλλος μέσος είναι έτοιμος να επιστρέψει στην αγωνιστική δράση έπειτα από 18 μήνες
12/11/2018 - 15:29

Μάρκο Μότα... η επιστροφή (ΦΩΤΟ)

Ετοιμοπόλεμος μετά τον τραυματισμό του δηλώνει ο Ιταλός άσος
07/11/2018 - 17:17

Η επιστροφή του... Φάνου (ΒΙΝΤΕΟ)

Αφιερωματικό βίντεο από την Ομόνοια για την επιστροφή του Κατελάρη στην αγωνιστική δράση
06/11/2018 - 18:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

18χρονος μοτοσικλετιστής ξεψύχησε στην άσφαλτο στον Μόλο της Λεμεσού (ΦΩΤΟ)

Έχασε τον έλεγχο του μοτοποδηλάτου που οδηγούσε και προσέκρουσε βίαια σε αυτοκίνητα

Στοιχεία "φωτιά" για την υπόθεση χορήγησης σκευασμάτων σε ποδοσφαιριστές (ΒΙΝΤΕΟ

Eνώπιον της Νομικής Υπηρεσίας οδηγείται ο φάκελος με τα στοιχεία και τις καταθέσεις

Κορυφώνεται η τουρκική προκλητικότητα στην ακριτική Δένεια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο κατοχικός στρατός παρεμποδίζει Ελληνοκύπριους γεωργούς να καλλιεργήσουν στη νεκρή ζώνη
Ελλάδα

Επεισόδια, συλλήψεις & τραυματισμοί στην πορεία για το Πολυτεχνείο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε πεδίο μάχης μετέτρεψαν κουκουλοφόροι τα Εξάρχεια-Με ρίψεις νερού "απάντησε" η Αστυνομία

Επέτειος Πολυτεχνείου: Χιλιάδες φοιτητές στην πορεία προς την πρεσβεία των ΗΠΑ

Δρακόντρεια μέτρα ασφαλείας στο κέντρο της Αθήνας υπό τον φόβο σοβαρών επεισοδίων

Τσίπρας: «Τίποτα δε χαρίζεται και τίποτα δεν είναι αδύνατο»

Το μήνυμα του Έλληνας Πρωθυπουργού για την 45η επέτειο της εξέγερσης του Πολυτεχνείου
Διεθνή

Ντόναλτ Tραμπ: "Δεν εξετάζω την πιθανότητα έκδοσης του Φετουλάχ Γκιουλέν"

Ως "καλές" περιέγραψε ο Αμερικανός Πρόεδρος τις σχέσεις του με τον Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν

"Τοξικός": Λέξη της χρονιάς σύμφωνα με το Πανεπιστήμιο της Οξφόρδης (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε γιατί το διάσημο Λεξικό επέλεξε να αναδείξει το συγκεκριμένο ελληνικό λήμμα

To τρολάρισμα του Ζαν Κλοντ Γιούνκερ για τα ... παπούτσια του (ΒΙΝΤΕΟ)

Άγνωστο μέχρι στιγμής εάν πρόκειται για ενδυματολογικό ατόπημα ή οφθαλμαπάτη

tv news

Ορφέας και Αλέξανδρος πιάνονται στα χέρια... Ο Ορφέας βρίσκει την αφορμή...

Η Αθηνά τραυματίζεται σε μια συμπλοκή «Το Τατουάζ» Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μία ασύλληπτη τραγωδία... Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα»

Η σχιζοφρένεια χτυπά την πόρτα.. «Κάρμα» Κυριακή, Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒINTEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 18/11/2018 - 06:15DEAL