Ψυχαγωγία

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Αγκαλιά με την νεογέννητη κορούλα της (ΦΩΤΟ)

Την Πέμπτη το μεσημέρι η Πηνελόπη Αναστασοπούλου έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο κοριτσάκι.

Διαβάστε επίσης: Baby boom! Γέννησε η Πηνελόπη Αναστασοπούλου!

Η ηθοποιός και ο σύντροφος της Φώτης Μπερνάντο έγιναν για δεύτερη φορά γονείς και πλέουν σε πελάγη ευτυχίας αφού η οικογένεια τους μεγάλωσε. Η Πηνελόπη Αναστασοπούλου λίγες ώρες μετά τον τοκετό ανάρτησε την πρώτη της φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram αγκαλιά με την νεογέννητη κόρη της εμφανώς συγκινημένη με την ίδια να γράφει:

«Καμμιά λέξη δεν είναι η σωστή για να περιγράψει πώς νοιώθω... Ευγνωμοσύνη, έρωτας, αγάπη, ευτυχία, ευλογία, ολοκλήρωση..Σας ευχαριστώ για τις ευχές και εύχομαι σε όλους σας να ζήσετε στιγμές σαν κι αυτή….Η ζωή είναι στα χέρια μας και η αγάπη είναι πάντα εκεί κοντά αρκεί να ανοίξουμε την καρδιά μας και να είμαστε έτοιμοι να τη δεχτούμε.

 

Η μικρή θα πάρει το όνομα Ηλέκτρα και νονά της θα είναι η καλή φίλη της ηθοποιού, Ευρυδίκη Βαλαβάνη. Η δημοσιογράφος θέλησε μέσα και από τον λογαριασμό της στα κοινωνικά δίκτυα να ευχαριστήσει την φίλη της για αυτή την απόφαση τους που την έκανε ιδιαίτερα χαρούμενη και ευτυχισμένη.

Επόμενο άρθρο

H Xριστιάνα Αριστοτέλους στο γήπεδο για να υποστηρίξει την "Εθνική"(ΦΩΤΟ)

Ο άντρας της, Γιώργος Εφραίμ μέσα στην 11άδα της ομάδας...
16/11/2018 - 22:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η δήλωση της Γερμανού που άφησε.. «κάγκελο» την Βαλαβάνη!

Η συζήτηση για την απιστία, οι απόψεις της Γερμανού και η αντίδραση της Βαλαβάνη…
10/12/2018 - 09:13

Baby boom! Γέννησε η Πηνελόπη Αναστασοπούλου!

Το φύλο του μωρού και οι πρώτες δηλώσεις μέσα από το μαιευτήριο…
16/11/2018 - 09:47

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Ο λόγος που δεν θα βαφτίσει τα παιδιά της

«Οι γονείς μου δεν συμφωνούν που δεν βάπτισα το παιδί μου.»
15/10/2018 - 09:21

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Ποζάρει με μπικίνι στον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης της

Πιο γλυκιά από ποτέ, μας δείχνει την φουσκωμένη της κοιλίτσα!
22/08/2018 - 10:53

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Aποκάλυψε κατά λάθος το φύλο του μωρού που περιμένει

Το κρατούσε σαν επτασφράγιστο μυστικό και με μία φράση της το μαρτύρησε!
28/06/2018 - 10:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άσκηση ετοιμότητας ευρείας κλίμακας διεξάγεται αύριο στο Αεροδρόμιο Λάρνακας

Σκοπός η ενίσχυση του βαθμού ετοιμότητας σε περιπτώσεις κρίσεων

Πιστοποίηση προϊόντος προέλευσης ζητούν για τα "παστά" τα Κοκκινοχώρια

Τι αναφέρει σε ανακοίνωση του το ΕΒΕ Αμμοχώστου

Γεννητούρια στον ζωολογικό κήπο Πέγειας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα σπάνιο τιγράκι Σιβηρίας ονόματι Λίνος έκλεψε τις καρδιές όλων
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Σεντένο: Η Πορτογαλία εξόφλησε πλήρως το χρέος της προς το ΔΝΤ

Αποπληρώσαμε τα υπόλοιπα €4,7 δισεκατομμύρια δήλωσε ο Υπουργός Οικονομικών

Μακρόν: Υποσχέθηκε αύξηση μισθών κατά 100 ευρώ τον μήνα και καταβολή υπερωριών

Προσπάθεια του Γάλλου Προέδρου να βάλει ένα τέλος στην κρίση των "κίτρινων γιλέκων"

tv news

Η Άννα πληγωμένη από τον Άλεξ, παίρνει τη βαλίτσα της και φεύγει από το σπίτι...

Ο θάνατος της Νάνσυ θα συγκλονίσει τον Άλκη... «To Τατουάζ» Τρίτη: Διπλό επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

O Στέφανος εκβιάζει την Μαρίνα και τη Μάρθα, για να μην αποκαλύψει...

Έλλη και Στέφανος έρχονται πιο κοντά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 11/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ