Ψυχαγωγία

Πονοκέφαλος στο Παλάτι - Συνελήφθη η κουνιάδα της Μέγκαν Μαρκλ!

Νέοι μπελάδες στο Παλάτι του Μπάγκιγχαμ με την οικογένεια της Μέγκαν Μαρκλ...

Και ενώ η βασιλική οικογένεια πρέπει να αποτελεί πρότυπο συμπεριφοράς, ήθους και ηρεμίας τον τελευταίο καιρό μετά την έλευση της Μέγκαν Μαρκλ, αποτελεί πηγή σκανδάλων. Το καμπανάκι χτύπησε ξανά για την οικογένεια της νεαρής πριγκίπισσας, αφού η κουνιάδα της συνελήφθη για ακόμη μια φορά με την κατηγορία της υποψίας επίθεσης και πέρασε το βράδυ της στα κρατητήρια.

Συγκεκριμένα η Ντάρλιν Μπλουντ, αρραβωνιαστικιά του Τόμας Μάρκλ τζούνιορ, συνελήφθη στο Grants Pass, στο Όρεγκον, με την κατηγορία επίθεσης σε τέταρτο βαθμό.

μεγκαν

Η ίδια αφέθηκε ελεύθερη το Σάββατο, όπως δήλωσε υπεύθυνος της φυλακής στη DailyMail. Λίγες λεπτομέρειες είναι μέχρι στιγμής γνωστές για το περιστατικό, αλλά πηγή τόνισε χαρακτηριστικά: «Χθες το βράδυ υπήρξε μια κλήση για βία στο σπίτι των Τόμας Μάρκλ και Ντάρλιν Μπλουντ. Ο Ντάρλιν συνελήφθη με κατηγορίες για επίθεση».

Οι λεπτομέρειες (για προφανής λόγους) δεν έχουν βγει στην δημοσιότητα αλλά πηγή της Daily Mail δήλωσε ότι "χθες το βράδυ υπήρξε μια κλήση για βία στο σπίτι των Τόμας Μάρκλ και Ντάρλιν Μπλουντ. Η Ντάρλιν συνελήφθη με κατηγορίες για επίθεση."

Η ίδια έχει προσωποκρατηθεί ξανά στο παρελθόν για ξυλοδαρμό στον ετεροθαλή αδερφό της Μέγκαν Μαρκλ. 

Επόμενο άρθρο

O Mιχάλης Χρίστου μας συστήνει τη...μεγάλη του αγάπη!(ΦΩΤΟ)

Η αδυναμία του έχει γενέθλια και βρέθηκε κοντά της!
22/07/2018 - 20:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο πρίγκιπας Χάρι "κλείνει" την Μέγκαν Μαρκλ στο Παλάτι για να την...προστατέψει!

Η απόφαση για την δημόσια κατακραυγή της γυναίκας του με τον πατέρα της
06/08/2018 - 10:43

Γιάννης Σπαλιάρας: Ο απρόσμενος χωρισμός και η ανακοίνωση μετά από μήνες (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος που προχώρησε σε σχετική ανάρτηση - Όλες οι λεπτομέρειες
06/08/2018 - 10:23

Μέγκαν Μαρκλ: Το πρώτο δώρο για τα γενέθλια της και η πραγματική της ηλικία!

Πού σκοπεύουν να περάσουν τα γενέθλια, Χάρι και Μαρκλ;
04/08/2018 - 15:48

Το "καυτό" φιλί του πρίγκιπα Χάρι με την Μέγκαν που εξόργισε το Παλάτι(ΦΩΤΟ0)

"Σπάνε" ξανά το πρωτόκολλο και το Μπάκιγχαμ δίνει τελεσίγραφο...
30/07/2018 - 11:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λάρνακα: Γυναίκα εντοπίστηκε να νεκρή στη θαλάσσια περιοχή στο Μακένζι

Η ηλικιωμένη εντοπίστηκε από λουόμενους και ανασύρθηκε στη στεριά

Πυρκαγιά κοντά σε σπίτια στο χωριό Μηλικούρι (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Στο σημείο έχουν σπεύσει δυνάμεις του Τμήματος Δασών αλλά και της Πυροσβεστικής

Ουρές χιλιομέτρων για τη σούβλα στα βουνά (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Καλούνται οι οδηγοί να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί, υπομονετικοί και να συμμορφώνονται"
Ελλάδα

Πάτησαν Ελλάδα οι δύο στρατιωτικοί (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Χαρά, συγκίνηση, υπερηφάνεια, ικανοποίηση και δικαίωση"

Ελεύθεροι οι δύο Έλληνες Στρατιωτικοί που κρατούνταν στην Τουρκία (ΒΙΝΤΕΟ)

Αλέξης Τσίπρας: "Άγγελε, και Δημήτρη, καλή πατρίδα, και καλή λευτεριά"

Αισιοδοξία για την κατάσβεση της πυρκαγιάς στην Εύβοια

Στο σημείο εξακολουθούν να κάνουν ρίψεις από αέρος δύο αεροσκάφη και ένα ελικόπτερο
Διεθνή

Τέσσερις Γάλλοι μεταξύ των νεκρών από την κατάρρευση γέφυρας στη Γένοβα

Ο τελευταίος απολογισμός της καταστροφής ανέρχεται σε 39 νεκρούς

Απορρίφθηκε νέο αίτημα για ελευθέρωση του Αμερικανού πάστορα Μπράνσον

Το δικαστήριο της Σμύρνης απέρριψε σήμερα την προσφυγή

Στη δημοσιότητα το όνομα του δράστη της επίθεσης στο Γουέστμινστερ

Πρόκειται για Βρετανό υπήκοο που ζει στο Μπέρμιγχαμ, καταγόμενος από το Σουδάν

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/08/2018 - 18:00ALPHA NEWS