Πρίγκιπας Γουίλιαμ: Στο γήπεδο υπέρ της Άστον Βίλα και ενάντια στον Ολυμπιακό

Παρασκευή, 3/5/2024 - 11:37

Ο πρίγκιπας Γουίλιαμ είναι γνωστός υποστηρικτής της ομάδας της Πρέμιερ Λιγκ και ήταν εκεί για να στηρίξει τον σύλλογο στον πρώτο αγώνα του ημιτελικού του UEFA Europa Conference League. Ο διάδοχος του θρόνου εθεάθη να πανηγυρίζει, όταν η ομάδα του σκόραρε εναντίον του Ολυμπιακού…

Ο Γουίλιαμ θα είχε αναμφίβολα ένα αγχωτικό πρώτο ημίχρονο του αγώνα, με τον Ολυμπιακό να σκοράρει δύο γκολ στο πρώτο 30λεπτο, προτού η Άστον Βίλα αρχίσει να τραβάει και ισοφαρίσει στο δεύτερο ημίχρονο. Ωστόσο, το αποτέλεσμα ήταν τελικά απογοητευτικό για τον σύζυγο της Κέιτ με την ελληνική ομάδα να κερδίζει με 4-2.