Ψυχαγωγία

Ρέμος-Mπόσνιακ:Δείτε για πρώτη φορα το προσκλητήριο του γάμου τους(ΦΩΤΟ)

Ένας γάμος που περιμένουν πολλοί εδώ και χρόνια...

Ο τραγουδιστής Αντώνης Ρέμος παντρεύεται την γυναίκα της ζωής του, Υβόννη Μπόσνιακ, στις 15 Σεπτεμβρίου. Οι κουμπάροι του ζευγαριού θα είναι Δημήτρης Κοντομηνάς, ο Γιάννης Παπαλέκας, ο Κώστας Πηλαδάκης και η Μαρία Μπεκατώρου ενώ ο γάμος θα λάβει μέρος στο κτήμα του κύριου Δημήτρη Κοντομηνά.

Οι καλεσμένοι δεν θα υπερβαίνουν τους διακόσιους, αφού θέλουν να παραμείνει το μυστήριο και η δεξίωση σε κλειστό οικογενειακό και φιλικό κύκλο. Δείτε το προσκλητήριο του γάμου τους.

ΓΑΜΟΣ

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αγνώριστη η Υβόννη Μπόσνιακ - Δείτε πως ήταν σε ηλικία 17 ετών! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από το παρελθόν με κοντό ξανθό μαλλί…
16/11/2018 - 09:11

Ο Ρονάλντο... παντρεύεται - Η πρόταση γάμου και τα πανάκριβα δαχτυλίδια!(ΦΩΤΟ)

Θα το πάρει το κορίτσι! Η επισημοποίηση και όλες οι λεπτομέρειες...
15/11/2018 - 14:50

Στο δικαστήριο ο Γιώργος Θεοφάνους για τραγούδι που έγραψε στον Ρέμο

Η κατηγορία από Τούρκο μουσικοσυνθέτη και το τεράστιο ποσό που διεκδικεί για αποζημίωση...
12/11/2018 - 15:34

Αντώνης Ρέμος: Δείτε πως του ευχήθηκε η κόρη του για την πρεμιέρα του!(ΦΩΤΟ)

Το γλυκό στιγμιότυπο με την μικρή Έλενα λίγες ώρες πριν την πρεμιέρα με την Βανδή...
10/11/2018 - 09:24

Ήβη Αδάμου:Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της με τον Μιχάλη Κουινέλη

Μάθετε όσα δήλωσε για τον γάμο, την βάφτιση και την καθημερινότητα με την κόρη της..
09/11/2018 - 10:58

Λασκαράκη-Σουλτάτος: H αποκάλυψη για την συγκατοίκηση και τον... γάμο τους!

Όλες οι λεπτομέρειες για το επόμενο βήμα στην σχέση του ερωτευμένου ζευγαριού
06/11/2018 - 13:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λονδρέζικος "αέρας" στους δρόμους της Λεμεσού... (ΦΩΤΟ)

Τα διώροφα κόκκινα λεωφορεία έκαναν την εμφάνιση τους στην οδό Ανεξαρτησίας

Kλειστοί δρόμοι στη Λάρνακα λόγω του διεθνή μαραθωνίου «Radisson Blu»

Δείτε τις περιοχές επηρεάζονται και τις κυκλοφοριακές ρυθμίσεις που εφαρμόζει η Αστυνομία

Λευκωσία: Είδε να τον προσπερνά με το κλεμμένο αυτοκίνητο του φίλου του

Χειροπέδες σε 28χρονο που οδηγούσε όχημα που είχε δηλωθεί ως κλοπιμαίο
Ελλάδα

Στους ρυθμούς του Εγκέλαδου εξακολουθεί να "χορεύει" το Ιόνιο

Νέα σεισμική δόνηση με επίκεντρο 49 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Ζακύνθου

Επεισόδια, συλλήψεις & τραυματισμοί στην πορεία για το Πολυτεχνείο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε πεδίο μάχης μετέτρεψαν κουκουλοφόροι τα Εξάρχεια-Με ρίψεις νερού "απάντησε" η Αστυνομία

Επέτειος Πολυτεχνείου: Χιλιάδες φοιτητές στην πορεία προς την πρεσβεία των ΗΠΑ

Δρακόντρεια μέτρα ασφαλείας στο κέντρο της Αθήνας υπό τον φόβο σοβαρών επεισοδίων
Διεθνή

Περιοδεία Ντόναλτ Τράμπ στις πυρόπληκτες περιοχές της Καλιφόρνια (ΦΩΤΟ)

76 νεκροί και 1,276 αγνοούμενοι ο μέχρι στιγμής τραγικός απολογισμός της πύρινης λαίλαπας

"Πλήρης αναφορά" για τον φόνο Κασόγκι ετοιμάζουν οι Ηνωμένες Πολιτείες

Ντόναλτ Τράμπ: Η έκθεση της αμερικανικής κυβέρνησης θα καταδείξει "ποιος το έκανε"

Ντόναλτ Tραμπ: "Δεν εξετάζω την πιθανότητα έκδοσης του Φετουλάχ Γκιουλέν"

Ως "καλές" περιέγραψε ο Αμερικανός Πρόεδρος τις σχέσεις του με τον Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν

tv news

Ορφέας και Αλέξανδρος πιάνονται στα χέρια... Ο Ορφέας βρίσκει την αφορμή...

Η Αθηνά τραυματίζεται σε μια συμπλοκή «Το Τατουάζ» Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μία ασύλληπτη τραγωδία... Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα»

Η σχιζοφρένεια χτυπά την πόρτα.. «Κάρμα» Κυριακή, Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒINTEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 18/11/2018 - 13:0024 ΩΡΕΣ