Ψυχαγωγία

Ρέμος-Mπόσνιακ:Δείτε για πρώτη φορα το προσκλητήριο του γάμου τους(ΦΩΤΟ)

Ένας γάμος που περιμένουν πολλοί εδώ και χρόνια...

Ο τραγουδιστής Αντώνης Ρέμος παντρεύεται την γυναίκα της ζωής του, Υβόννη Μπόσνιακ, στις 15 Σεπτεμβρίου. Οι κουμπάροι του ζευγαριού θα είναι Δημήτρης Κοντομηνάς, ο Γιάννης Παπαλέκας, ο Κώστας Πηλαδάκης και η Μαρία Μπεκατώρου ενώ ο γάμος θα λάβει μέρος στο κτήμα του κύριου Δημήτρη Κοντομηνά.

Οι καλεσμένοι δεν θα υπερβαίνουν τους διακόσιους, αφού θέλουν να παραμείνει το μυστήριο και η δεξίωση σε κλειστό οικογενειακό και φιλικό κύκλο. Δείτε το προσκλητήριο του γάμου τους.

ΓΑΜΟΣ

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χριστίνα Μπόμπα κάνει bachelorette party μετά τον γάμο!(ΦΩΤΟ)

Η έκπληξη που της ετοίμασαν οι φίλες της μετά τον γάμο..
20/09/2018 - 10:06

Το πρώτο μήνυμα της Υβόννης μετά τον γάμο!(ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση της και το συγκινητικό μήνυμα στον σύζυγο της...
18/09/2018 - 10:46

Παντρεύτηκε η Νατάσσα Μποφίλιου!

Η αγαπημένη τραγουδίστρια παντρεύτηκε τον εκλεκτό της καρδιάς της...
16/09/2018 - 16:59

Όσα έγιναν στο γαμήλιο πάρτι του Αντώνη Ρέμου και της Υβόννης Μπόσνιακ!(ΒΙΝΤΕΟ)

Σε ένα παραμυθένιο σκηνικό το γαμήλιο γλέντι κράτησε μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες...
16/09/2018 - 10:00

Παντρεύτηκαν ο Αντώνης Ρέμος και η Υβόννη Μπόσνιακ! (ΦΩΤΟ)

Τα πρώτα στιγμιότυπα απο τον γάμο της χρονιάς...
15/09/2018 - 17:31

Αντώνης Ρέμος–Υβόννη Μπόσνιακ:Η φωτογραφία από το παρελθόν λίγο πριν τον γαμο

Τα τρυφερά λόγια της Υβόννης και η εξομολόγηση στον άντρα της ζωής της
11/09/2018 - 12:14

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Tι αλλάζει από τον Δεκέμβριο στην εφεδρεία της Εθνικής Φρουράς (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εθελοντική συμμετοχή σε ασκήσεις, οι εξάωρες παρουσιάσεις και τα ολοήμερα πεδία βολής

Δραματική μείωση στα έσοδα των πρατηριούχων στις ελεύθερες περιοχές (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΠΟΒΕΚ προειδοποιεί με δυναμικά μέτρα εάν δεν εξευρεθεί λύση στο πρόβλημα

Αδύνατη η ταυτοποίηση 50 σκελετικών δειγμάτων ελληνοκυπρίων

Απουσία γενετικού υλικού και εκκρεμότητα έγκρισης κονδυλίου από το Υπουργικό
Ελλάδα

Σεισμός 4,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ τα ξημερώματα στην Κρήτη

Το επίκεντρο του εντοπίστηκε σε θαλάσσια περιοχή 70 χιλιόμετρα δυτικά των Χανίων

Παραιτήθηκε ο Γενικός Γραμματέας του Ελληνικού Υπουργείου Παιδείας

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος αναλαμβάνει θέση σε άλλο Υπουργείο

Δολοφονία γυναίκας σε πάρκινγκ πολυκατοικίας στο κέντρο της Κηφισιάς

H 35χρονη βρέθηκε πυροβολημένη, μέσα στο αυτοκίνητό της
Διεθνή

Συμφωνία για το Brexit εντός των επόμενων δύο μηνών ζήτησε η Μέι από τους 27

Απέκλεισε το ενδεχόμενο για ένα δεύτερο δημοψήφισμα

Πανικός σε αεροσκάφος όταν 30 από τους επιβάτες αιμορραγούσαν από τη μύτη

Πραγματοποιούσε πτήση από το Μουμπάι στο Τζαϊπούρ

O Πούτιν δοκίμασε το νέο τυφέκιο ελεύθερων σκοπευτών Καλάσνικοφ (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τον Ρώσο Πρόεδρο σε ρόλο ελεύθερου σκοπευτή

tv news

Η Τατιάνα παραδέχεται στη Βέρα πως είναι ακόμα ερωτευμένη με τον Τόνυ...

Ο Ορφέας γίνεται ο ήρωας της ημέρας... Το Τατουάζ:Πέμπτη Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Έχουν περάσει κάποια χρόνια και η Μαρίνα επιστρέφει στην Ελλάδα...

Δέχεται πρόταση γάμου από τον Κωστή...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Nέο επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/09/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ