Ψυχαγωγία

Στέφανος Μιχαήλ: "Έχω ερωτευτεί συμπρωταγωνίστρια μου..." (BINTEO)

Ο Στέφανος Μιχαήλ βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή του Alpha Κύπρου, "Με αγάπη Χριστιάνα" και στην Χριστιάνα Αριστοτέλους. Ο πρωταγωνιστής του Τατουάζ μεταξύ άλλων αποκάλυψε ότι έχει ερωτευτεί συμπρωταγωνίστρια του και μάλιστα όχι μια φορά, ενώ έχει προβεί και σε σχέση μαζί της. Ο ίδιος δήλωσε

Έτυχε να ερωτευτώ συμπρωταγωνίστρια μου. Μπορεί να τύχει και πολύ εύκολα. Μπαίνεις στη διαδικασία να παίζεις ότι είσαι ερωτευμένος, να είσαι κάθε μέρα μαζί του, να τον φλερτάρεις. Μπορεί να συμβεί. Μου έτυχε δυο-τρεις φορές, το να το νιώσουμε. Έτυχε να αναπτυχθεί σχέση (όχι σχέση-σχέση), φλερτ και μετά. Αλλά ήμασταν αρκετά ώριμοι για να καταλάβουμε τι συνέβαινε.

Δείτε όσα αποκάλυψε ο γνωστός ηθοποιός αλλά καθώς και πόσα χρόνια έχει να ερωτευτεί και αν το επιζητεί στη ζωή του.

Επόμενο άρθρο

Οι ιδιοτροπίες της Χριστιάνας Αριστοτέλους στον καφετζή του Alpha (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου που μας έκανε να κλάψουμε από τα γέλια
03/05/2018 - 16:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: H αποκάλυψη για τη σχέση του Στέφανου Μιχαήλ... (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το ηχητικό απόσπασμα και τον σχολιασμό στον αέρα της εκπομπής
08/11/2018 - 17:59

Tάμτα: Η συγκατοίκηση, ο έρωτας, το ανατρεπτικό νέο look και ο...γάμος!(ΦΩΤΟ)

Πιο ερωτευμένη από ποτέ, ανανεωμένη και το επόμενο βήμα στη σχέση της
07/11/2018 - 11:47

30 χρόνια από τον θάνατο του Τάσου Λειβαδίτη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Όταν ο ποιητής του έρωτα συναντούσε τον συνθέτη της Ρωμιοσύνης...
30/10/2018 - 14:47

Δανάη Παππά: Η δήλωση για τη σχέση της με τον Στέφανο Μιχαήλ(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ερωτικές σκηνές στο «Τατουάζ» και η δυσκολία που αντιμετωπίζει…
17/10/2018 - 13:36

Στέφανος Μιχαήλ: «Θα έκανα παρουσίαση, δεν αποκλείω τίποτα»(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για το Τατουάζ, την προσωπική του ζωή και τα κοινωνικά δίκτυα
08/10/2018 - 16:43

Ερωτευμένος με τον Κιμ Γιονγκ Ουν δηλώνει ο Ντόναλντ Τραμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος είχε αποκαλέσει τον Βορειοκορεάτη ηγέτη "μικρό πυραυλάνθρωπο"
30/09/2018 - 10:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Περπατώντας με τη "Mollii" στο Ειδικό Σχολείο Αγ. Σπυρίδωνα στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρωτότυπη στολή ρομποτικής που δίνει ελπίδα σε παιδιά με κινητικά προβλήματα

Αύριο ανοίγει τις πύλες του για το κοινό το "Nicosia Mall" (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες από το εσωτερικό του μεγαλύτερου εμπορικού κέντρου στην Κύπρο

Διασηλωμένος στο Νοσοκομείο Λευκωσίας 22χρονος μετά από τροχαίο (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκρούστηκε με διπλοκάμπινο που οδηγούσε 69χρονος κοντά στην έξοδο της Παρεκκλησιάς
Ελλάδα

Απέδρασε σπάζοντας το βραχιολάκι εντοπισμού ο υπόδικος Ζαν Κλοντ Όσβαλντ

Είναι κατηγορούμενος για ξέπλυμα βρώμικου χρήματος

Κυπαρισσία: Κοπάνα από το σχολείο εξελίχθηκε σε τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις 15χρονοι φίλοι και συμμαθητές έσβησαν στην άσφαλτο

Ρόδος: Άγνωστοι προσπαθούν να «ψαρέψουν» ανήλικα

Τρόμο προκαλούν οι καταγγελίες για τρεις δράστες που επιβαίνουν σε λευκό βαν
Διεθνή

Πομπέο: Θετική δυναμική στη σχέση ΗΠΑ - Τουρκίας

Τι δήλωσε ο Αμερικανός ΥΠΕΞ μετά τη συνάντηση με τον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Η απόφαση της Όλγας καταρρακώνει τον Στέφανο.Για 1η φορά της γυρίζει την πλάτη..

Η αστυνομία εντοπίζει το αυτοκίνητο της Τόνιας Βούλγαρη «Το Τατουάζ»Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης και η Μαρίνα παντρεύονται... Ο Κωστής κάνει σκηνή στο γάμο τους...

Η Μαρίνα κάνει στην Έλλη  μια αποκάλυψη... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/11/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ