Ψυχαγωγία

Στέφανος Μιχαήλ: "Έχω ερωτευτεί συμπρωταγωνίστρια μου..." (BINTEO)

Ο Στέφανος Μιχαήλ βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή του Alpha Κύπρου, "Με αγάπη Χριστιάνα" και στην Χριστιάνα Αριστοτέλους. Ο πρωταγωνιστής του Τατουάζ μεταξύ άλλων αποκάλυψε ότι έχει ερωτευτεί συμπρωταγωνίστρια του και μάλιστα όχι μια φορά, ενώ έχει προβεί και σε σχέση μαζί της. Ο ίδιος δήλωσε

Έτυχε να ερωτευτώ συμπρωταγωνίστρια μου. Μπορεί να τύχει και πολύ εύκολα. Μπαίνεις στη διαδικασία να παίζεις ότι είσαι ερωτευμένος, να είσαι κάθε μέρα μαζί του, να τον φλερτάρεις. Μπορεί να συμβεί. Μου έτυχε δυο-τρεις φορές, το να το νιώσουμε. Έτυχε να αναπτυχθεί σχέση (όχι σχέση-σχέση), φλερτ και μετά. Αλλά ήμασταν αρκετά ώριμοι για να καταλάβουμε τι συνέβαινε.

Δείτε όσα αποκάλυψε ο γνωστός ηθοποιός αλλά καθώς και πόσα χρόνια έχει να ερωτευτεί και αν το επιζητεί στη ζωή του.

Επόμενο άρθρο

Οι ιδιοτροπίες της Χριστιάνας Αριστοτέλους στον καφετζή του Alpha (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου που μας έκανε να κλάψουμε από τα γέλια
03/05/2018 - 16:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δανάη Παππά - Στέφανος Μιχαήλ: Ο βήχας και ο έρωτας...δεν κρύβονται!

Το πιο ωραίο ζευγάρι, ανέβασε την πιο γλυκιά φωτογραφία και έριξε το Instagram
12/06/2018 - 14:29

Θύμα διαδικτυακής απάτης ο Στέφανος Μιχαήλ-Η έκκληση και όλο το παρασκήνιο(ΦΩΤΟ)

Δημιούργησε ψεύτικο προφίλ και προσποιούνταν ότι ήταν ο γνωστός ηθοποιός
09/06/2018 - 14:29

Tάσος Ευαγγέλου: "Είμαι ερωτευμένος μετά από οχτώ χρόνια..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αφιέρωση που έκανε στη σχέση του on air και η συγκίνηση της ομάδας της εκπομπής
06/06/2018 - 18:28

4 προβλήματα από την υπερβολική αγάπη

Μήπως να κρατούσατε και κάτι για εσάς;
21/05/2018 - 09:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποινή φυλάκισης δύο ετών σε 24χρονο για ξυλοδαρμό στην Αγία Νάπα

Παραδέχθηκε κατηγορία για πρόκληση βαριάς σωματικής βλάβης

Δεν ανοίγουν τα σχολεία οι εκπαιδευτικοί τον Σεπτέμβριο

Προχωρούν σε διαμαρτυρία στο Προεδρικό και καταγγελίες σε οργανώσεις για τα εργασιακά

Πλήρως εξοπλισμένη η νέα Μονάδα Αιμοκάθαρσης στο Γενικό Νοσοκομείο

Με 40 νέους σταθμούς θα μειωθεί και ο χρόνος αναμονής των ασθενών
Ελλάδα

Κλείνει ο αρχαιολογικός χώρος της Ακρόπολης λόγω Καύσωνα

Τι αναφέρει η ανακοίνωση του Υπουργείου Πολιτισμού και Αθλητισμού

Φριχτό θάνατο βρήκε 31χρονος ενώ επιδιόρθωνε βλάβη

Επιχειρούσαν επί περίπου μία ώρα να κατεβάσουν τον άτυχο άνδρα από την οροφή

10+2 από τους πιο σπουδαίους στίχους του Μάνου Ελευθερίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δώδεκα από τα εκατοντάδες διαμάντια-τραγούδια που άφησε ως παρακαταθήκη φεύγοντας
Διεθνή

Ρεκόρ ζέστης στην Ιαπωνία με 41,1 βαθμούς

Το προηγούμενο ρεκόρ είχε καταγραφεί τον Αύγουστο του 2013

Αφγανιστάν: Στους 32 οι νεκροί από την επίθεση εναντίον του Aντιπροέδρου

Μεταξύ των νεκρών είναι και ένας συνεργάτης του γραφείου του AFP στην Καμπούλ

tv news

Ο Πέτρος και η Σοφία καθημερινά μας «διηγούνται» και μια νέα ταξιδιωτική ιστορία

Αυτό το ζευγάρι θα σας ταξιδέψει παντού! «Love and Travel» καθημερινά στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η φίλη της Χριστίνας έρχεται Αθήνα αποκλειστικά για να την δει! Αυτή χαίρεται...

Ο Φώτης όμως έχει τις αμφιβολίες του... Δευτέρα, το προτελευταίο επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 23/07/2018 - 16:00SLAM