Αθλητικά

Δεν παίρνει χαμπάρι από αντιπάλους και χρόνο ο "μαγικός Κάρι (ΒΙΝΤΕΟ)

ΚΑΡΙ

Ο Στεφ Κάρι... οργίασε στο ματς με τους Κλίπερς και έβαλε και buzzer beater στο τέλος της πρώτης περιόδου!

Στεφ Κάρι για τρειιιςςς!!

Ο ηγέτης των Ουόριορς έκανε πάλι τα «μαγικά» του κόντρα στους Κλίπερς και έβαλε ένα απίστευτο τρίποντο, από τα... κλασικά του, στο τέλος της πρώτης περιόδου!

Από εκεί και πέρα, «φόρτωσε» το καλάθι των αντιπάλων με 44 πόντους (8/11τρ.) και μοίρασε 10 ασίστ.

Πηγή
gazzetta.gr
Επόμενο άρθρο

Πέφτει η αυλαία της Α΄ Φάσης με μεγάλο παιχνίδι Ευρώπης στην Λεμεσό

Το Σαββατοκυρίακο (24-25 Φεβρουαρίου) ολοκληρώνεται η Α΄ φάση-Πρόγραμμα και μεταδόσεις
23/02/2018 - 08:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μετακομίζει στο ΝΒΑ ο Κατσικάρης

Τεράστια πρόκληση στην καριέρα του φαίνεται να έχει ο πρώην προπονητής της εθνικής Ελλάδος
16/06/2018 - 23:01

Από την Κύπρο ''πενταδάτος'' στο ΝΒΑ !

Το μαγικό ταξίδι του Γουίλιαμς από την Ε.Θ.Α στους Kλίπερς
10/01/2018 - 17:57

Ο Γιάννης "γλέντησε" τους Θάντερ και έφαγε... μπουγέλα (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ηγέτη τον Γιάννη Αντετοκούμπο οι Μπακς επικράτησαν των Θάντερ και το γλέντησαν δεόντος
30/12/2017 - 10:15

Άλωσαν το Πόρτλαντ οι Μπακς του Αντετοκούμπο (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τις καλύτερες φάσεις του Έλληνα άσου
01/12/2017 - 12:38

Τρελά πράγματα σε αγώνα Μπάσκετ: Τι έκανες ρε Ντιάο; (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το πιο "παρανοϊκό" φινάλε σε αγώνα μπάσκετ
12/11/2017 - 10:15

Ο Γιάνναρος ''καθάρισε'' και τους Χόρνετς ( VIDEO )

32 πόντους από τον ''σεληνιασμένο'' Αντετοκούμπο
24/10/2017 - 09:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λάρνακα: Εντοπίστηκε ο 14χρονος που απουσίαζε από την οικεία του

Σύμφωνα με την Αστυνομία είναι καλά στην υγεία του και βρίσκεται με τους οικείους του

Λάρνακα: Διάρρηξη κατοικίας και κλοπή χρηματικού ποσού

Σύμφωνα με την Αστυνομία δεν υπήρχαν ίχνη παραβίασης στην κατοικία

Πύργος Τηλλυρίας: Συνελήφθη 35χρονος για πρόκληση της πυρκαγιάς

Η φωτιά τέθηκε υπό πλήρη έλεγχο λίγο μετά τα μεσάνυχτα
Ελλάδα

Eurogroup: Eπετεύχθη συμφωνία για το ελληνικό χρέος

10ετής επιμήκυνση και δόση 15 δις με σκληρή εποπτεία

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων

Eurogroup: Η συζήτηση για την Ελλάδα "κόλλησε" στον χρόνο επιμήκυνσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μετέφερε στον Alpha ο απεσταλμένος Ηλίας Σιακαντάρης
Διεθνή

Mεξικό: Υποψήφιος δήμαρχος δολοφονήθηκε στο σπίτι του

Από το Σεπτέμβριο του 2017 έχουν δολοφονηθεί 120 πολιτικοί και υποψήφιοι στο Μεξικό

Ισπανία: Κραυγή οργής στην Παμπλόνα για αποφυλάκιση βιαστών

Ελεύθεροι με εγγύηση ύψους 6.000 ευρώ οι πέντε της "Αγέλης των Λύκων"

Ντόναλντ Τραμπ: Η Βόρεια Κορέα προχωρά την αποπυρηνικοποίηση

Ήδη ανατινάζουν μία από τις μεγαλύτερες εγκαταστάσεις δοκιμών δήλωσε ο Αμερικανός Πρόεδρος

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 08:30SLAM