Αθλητικά

Δεν παίρνει χαμπάρι από αντιπάλους και χρόνο ο "μαγικός Κάρι (ΒΙΝΤΕΟ)

ΚΑΡΙ

Ο Στεφ Κάρι... οργίασε στο ματς με τους Κλίπερς και έβαλε και buzzer beater στο τέλος της πρώτης περιόδου!

Στεφ Κάρι για τρειιιςςς!!

Ο ηγέτης των Ουόριορς έκανε πάλι τα «μαγικά» του κόντρα στους Κλίπερς και έβαλε ένα απίστευτο τρίποντο, από τα... κλασικά του, στο τέλος της πρώτης περιόδου!

Από εκεί και πέρα, «φόρτωσε» το καλάθι των αντιπάλων με 44 πόντους (8/11τρ.) και μοίρασε 10 ασίστ.

Πηγή
gazzetta.gr
Επόμενο άρθρο

Πέφτει η αυλαία της Α΄ Φάσης με μεγάλο παιχνίδι Ευρώπης στην Λεμεσό

Το Σαββατοκυρίακο (24-25 Φεβρουαρίου) ολοκληρώνεται η Α΄ φάση-Πρόγραμμα και μεταδόσεις
23/02/2018 - 08:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η «πρώτη» του Γιάννη στο American Football (ΦΩΤΟ)

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο πήρε μια πρώτη γεύση από το παραδοσιακό άθλημα των Αμερικανών
17/09/2018 - 15:50

Το εγκώμιο του Ντόντσιτς έπλεξε ο Νοβίτσκι

Ο Νοβίτσκι τόνισε πως ο Ντόντσιτς είναι πιο καλός από ότι ο ίδιος ο Γερμανός στα 19 του
12/09/2018 - 14:22

Σακίλ: «Ο Κόμπι και στα 40 του μπορεί να παίξει στο NBA»

Ο Ο'Νίλ τόνισε πως ο Κόμπι Μπράιαντ μπορεί εύκολα να αγωνιστεί στο ΝΒΑ ακόμα και στα 40
09/09/2018 - 16:57

Άφησε ανοικτό το ενδεχόμενο αποχώρησης του ο Πάρκερ

Ο Τόνι Πάρκερ δεν απέκλεισε το ενδεχόμενο η σεζόν 2018/2019 να αποτελέσει την τελευταία
09/09/2018 - 16:31

«Όχι» Σβέντ σε ομάδες του ΝΒΑ

Ο ατζέντης του Ρώσου ηγέτη της Χίμκι αποκάλυψε τη ζήτηση που είχε ο πελάτης του στο ΝΒΑ
20/08/2018 - 11:19

Οι κορυφαίες ντρίμπλες της σεζόν στον μαγικό κόσμο του ΝΒΑ (ΒΙΝΤΕΟ)

To NBA έφτιαξε video με τις κορυφαίες ντρίμπλες της σεζόν και το θέαμα είναι εντυπωσιακό
11/08/2018 - 13:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοκίνητο χτύπησε αστυνομικό κοντά στο ΓΣΠ

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο - Φέρει ελαφρά τραύματα

Νεκρός 61χρονος λουόμενος στη Λεμεσό

Εντοπίστηκε να επιπλέει χωρίς να έχει τις αισθήσεις του

Συνεχίζεται το θρίλερ με του ψαράδες (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν μπορούν να κάνουν τους παλικαράδες" δηλώνει ο Αρχιεπίσκοπος
Ελλάδα

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί

Τι συμφώνησαν Αλέξης Τσίπρας και Πάνος Καμμένος

Κοινός στόχος η ενίσχυση της αναπτυξιακής δυναμικής της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Η Βρετανία ανένδοτη ως προς τις προτάσεις της για το διαζύγιο με την ΕΕ

"Έχουμε καταθέσει μα σειρά από σοβαρές προτάσεις...Δεν θα πηγαινοερχόμαστε"

Ιβάνοφ: "Θα τηρήσω τις υποσχέσεις μου και θα απέχω από το δημοψήφισμα"

Επανέλαβε τον ισχυρισμό ότι η Συμφωνία των Πρεσπών είναι "αντισυνταγματική"

tv news

Ο Μιχάλης κρύβει την απελπισμένη Μαρίνα στο αυτοκίνητό του...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα: Nέο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/09/2018 - 08:00ΤΙ ΛΕΕΙ;