Ψυχαγωγία

Αντώνης Ρέμος-Υβόννη Μπόσνιακ: To μέρος που επέλεξαν για ταξίδι του μέλιτος!

Και μετά τον λαμπερό γάμο έρχεται το ταξίδι του μέλιτος...

Ο Αντώνης Ρέμος και η Υβόννη Μπόσνιακ, πιο ερωτευμένοι από ποτέ μετά τον γάμο τους μια εβδομάδα πριν στο κτήμα του Δημήτρη Κοντομηνά, σάλπαραν για το πρώτο τους ταξίδι ως νεόνυμφοι. Το αγαπημένο ζευγάρι όπως αναφέρει το περιοδικό People αναχώρησε για τη Μύκονο όπου θα μείνουν για μια εβδομάδα.

Μαζί τους, στο ταξίδι του μέλιτος θα είναι και ο Eros Ramazzotti μαζί με τη σύζυγό του, και την αδερφή της Υβόννης. Αντώνης και Υβόννη επιλέγουν Ελλάδα και με καλή παρέα.

Η κόρη τους έμεινε στην Αθήνα, στη γιαγιά της, Ελένη Πασχαλίδη.

Επόμενο άρθρο

Αλέξης Γεωργούλης: Ερωτευμένος ξανά με διάσημη ηθοποιό (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος που ασχολήθηκε μαζί του ακόμα και η Daily Mail
22/09/2018 - 16:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Υβόννη Μπόσνιακ με… κοντό ξανθό μαλλί! (ΦΩΤΟ)

Εντυπωσιακή αλλαγή στο hairstyle της…
07/12/2018 - 15:02

Αγνώριστη η Υβόννη Μπόσνιακ - Δείτε πως ήταν σε ηλικία 17 ετών! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από το παρελθόν με κοντό ξανθό μαλλί…
16/11/2018 - 09:11

Αντώνης Ρέμος: Δείτε πως του ευχήθηκε η κόρη του για την πρεμιέρα του!(ΦΩΤΟ)

Το γλυκό στιγμιότυπο με την μικρή Έλενα λίγες ώρες πριν την πρεμιέρα με την Βανδή...
10/11/2018 - 09:24

Ρέμος-Βανδή: Δεν έκαναν πρεμιέρα-Όλο το παρασκήνιο,ο λόγος και οι δηλώσεις τους!

Για ακόμη μια φορά πήρε αναβολή η συνεργασία της σε μουσικό σχήμα
03/11/2018 - 10:56

Ο Αντώνης Ρέμος αποκάλυψε την αλήθεια! Είναι η Υβόννη Μπόσνιακ... έγκυος;

Όσα δήλωσε στην συνέντευξη Τύπου με την Δέσποινα Βανδή
31/10/2018 - 09:55

Υβόννη Μπόσνιακ: Η εμφάνιση που πυροδότησε ξανά τις φήμες εγκυμοσύνης!(ΦΩΤΟ)

Η νέα βραδινή έξοδος του ζευγαριού και η φουσκωμένη κοιλίτσα..
30/10/2018 - 13:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Από αύριο ξανά στο τιμόνι μέχρι νεοτέρας οι οδηγοί της ΟΣΥΠΑ

Έδωσαν τόπο στην οργή και κάποιες μέρες να βρεθεί μια λύση

Έρχονται τα πρώτα χιόνια σύμφωνα με την Μετεωρολογική Υπηρεσία

Το βράδυ αναμένονται τοπικές βροχές και μεμονωμένες καταιγίδες

Κατεχόμενα: Έρευνες για τα αίτια του δυστυχήματος που στοίχισε τη ζωή 4 ατόμων

"Εάν συμβούν παρόμοιες καταιγίδες με εκείνες θα είναι μια σοβαρή απειλή για την Λευκωσία"
Ελλάδα

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή
Διεθνή

Δεν φαίνεται να έπεισε το διάγγελμα Μακρόν ούτε "Γιλέκα" ούτε Αντιπολίτευση

Διαβάστε όλα όσα συνέβησαν το τελευταίο 24ωρο στη Γαλλία

Οι εναλλακτικές επιλογές της Μέι μετά την ακύρωση της ψηφοφορίας για το Brexit

Αντιδρούν οι ηγέτες της Ευρωπαϊκής Ένωσης για τις ενέργειες της

Κόρμπιν: Πρόταση μομφής για την Μέι μόνο όταν έχει πιθανότητες να πετύχει

Ο ηγέτης των Εργατικών απαντά στην απόφαση της Πρωθυπουργού για αναστολή της ψηφοφορίας

tv news

Η Άννα πληγωμένη από τον Άλεξ, παίρνει τη βαλίτσα της και φεύγει από το σπίτι...

Ο θάνατος της Νάνσυ θα συγκλονίσει τον Άλκη... «To Τατουάζ» Τρίτη: Διπλό επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

O Στέφανος εκβιάζει την Μαρίνα και τη Μάρθα, για να μην αποκαλύψει...

Έλλη και Στέφανος έρχονται πιο κοντά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 11/12/2018 - 18:40ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ