Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: O αποχωρισμός από τη Μελίνα και τα κλάματα(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μέσα από την εκπομπή της μίλησε για πρώτη φορά για τον αποχωριμό της από την μικρή Μελίνα, όταν έφυγε για ένα τριήμερο ταξίδι στο εξωτερικό. 

Η παρουσιάστρια της επιτυχημένης ψυχαγωγικής εκπομπής του Alpha Κύπρου "Με αγάπη Χριστιάνα", δήλωσε ότι δεν άντεχε μακριά και ότι η κορούλα της δεν μπορούσε να την ακούει από απόσταση, Η ίδια δήλωσε χαρακτηριστικά

Έλειψα τρεις ημέρες στο εξωτερικό και την πρώτη νύχτα δεν ανάπνεα. Έβλεπα μπροστά μου μόνο το αεροδρόμιο, αν περνούσε από μπροστά μου ένα αεροπλάνο θα "πηδούσα" μέσα και θα ερχόμουν πίσω στην Κύπρο. Δεν μπορούσα να της μιλήσω κιόλας γιατί έκλαιγε όταν μιλούσαμε στο τηλέφωνο και έλεγε κλαίγοντας -Μάμα, μάμα, μάμα- και η μητέρα μου δεν με άφηνε να της μιλώ.

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Mελίνα Ασλανίδου:"Ο πατέρας μου δεν δέχθηκε ότι θα γίνω τραγουδίστρια" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο προσωπικός της απολογισμός για τα δεκαοχτώ χρόνια καριέρας
11/10/2018 - 17:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στο εξωτερικό ο Ρουέδα, επαναξιολογείται του Εφραίμ

Ταξίδι για να επανεξεταστεί η κατάσταση της υγείας του έκανε ο Ρουέδα
15/10/2018 - 15:25

Χριστιάνα Αριστοτέλους: H οικογενειακή απόδραση στην παραλία (ΦΩΤΟ)

Η βόλτα της παρουσιάστριας με τη μικρή Μελίνα, τον Γιώργο Εφραίμ και τον αδερφό της...
15/10/2018 - 09:26

Κατερίνα Καινούργιου: Το δημόσιο φιλί στον σύντροφο της(ΦΩΤΟ)

Ο νέος προορισμός που επέλεξε το ζευγάρι, η φωτογραφία με το φιλί και η εξομολόγηση..
08/10/2018 - 09:58

"Χρησιμοποιούν το όνομά μου..." - H δημόσια καταγγελία της Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

"Έχει ειδοποιηθεί ήδη η αστυνομία..." - Όλα όσα ανέφερε στον αέρα της εκπομπής
03/10/2018 - 17:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οι ημερομηνίες εξέτασης αιτήσεων για συντάξεις και επιδόματα

Λεπτομέρειες εξέδωσαν σε ανακοίνωση οι Υπηρεσίες Κοινωνικών Ασφαλίσεων

Χειροπέδες σε 30χρονο στη Λευκωσία για κλοπής και παράνομη κατοχή περιουσίας

Οι αστυνομικοί μετά από έρευνες εντόπισαν στο σπίτι του ρόπαλα και μαχαίρια

Θα αγγίξει και την Κύπρο ο "Ορέστης";

Τι δηλώνει στο alphanews.live για την επερχόμενη κακοκαιρία ο Διευθυντής Μετεωρολογικής
Ελλάδα

Ο Ρουβίκωνας "χτύπησε" την πρεσβεία του Καναδά (ΒΙΝΤΕΟ)

Η οργάνωση ανέλαβε την ευθύνη και έδωσε στη δημοσιότητα εικόνες από την επίθεση

Κοτζιάς: Με λάσπη, ψέματα και συκοφαντίες υπονομεύουν την αξιοπρέπεια μου

Ο τέως υπουργός Εξωτερικών επανέρχεται στο θέμα της παραίτησής του

Ανήλικος αλλοδαπός διακινούσε ναρκωτικά στην Πάτρα

Τι διαπίστωσαν μετά από έλεγχο αστυνομικοί της Ομάδας ΔΙ.ΑΣ.
Διεθνή

Νεκρός βρέθηκε πυροσβέστης στη Μάλαγα από τις σφοδρές βροχοπτώσεις

Ακραία καιρικά φαινόμενα ανάγκασαν εκατοντάδες ανθρώπους να εγκαταλείψουν τα σπίτια τους

Ισχυρός σεισμός "ταρακούνησε" το Βανκούβερ του Καναδά

Δεν υπάρχουν μέχρι στιγμής πληροφορίες για θύματα ή ζημιές - Προειδοποίηση για τσουνάμι

Ο τυφώνας Ουίλα "απειλεί" τις μεξικανικές ακτές στον Ειρηνικό

Eνισχύθηκε τη νύχτα της Κυριακής στην Κατηγορία 4 της πεντάβαθμης κλίμακας

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/10/2018 - 11:45ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ