Ψυχαγωγία

Είναι επίσημο! Η Νατάσα Μποφίλιου παντρεύεται... (ΦΩΤΟ)

Η Νατάσα Μποφίλιου ανεβαίνει τα σκαλιά της εκκλησίας...

Η δημοφιλής τραγουδίστρια θα ντυθεί στα λευκά και επισήμως και θα ενωθεί με τα ιερά δεσμά του γάμου στις 15 Σεπτεμβρίου. Μαζί με τον σύντροφό της, Χρήστο Κορτσέλη, δημοσίευσαν την αναγγελία του γάμου τους σε εφημερίδα και ξεκίνησαν τις διαδικασίες για το μυστήριο σε λιγότερο από δυο μήνες από σήμερα.

Δείτε την αναγγελία γάμου και όλες τις λεπτομέρειες

δ

Η τραγουδίστρια και το στέλεχος της δισκογραφικής εταιρείας Feelgood συγκατοικούν ενώ ήδη αρραβωνιασμένοι. Δείτε τον άνθρωπο που της έκλεψε την καρδιά.

μπο

ελε

Επόμενο άρθρο

Η εντυπωσιακή πρόταση γάμου στην Έλια Ιωαννιδου σε... πίστα αυτοκινήτων(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκίνηση, η ανθοδέσμη και τα χειροκροτήματα.... - Δείτε τον σύντροφό της!
21/07/2018 - 16:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ρέμος-Μπόσνιακ: Αυτό είναι το προσκλητήριο του... μυστικού γάμου τους!(ΦΩΤΟ)

Όλες οι πληροφορίες και τα επτασφράγιστα μυστικά
23/07/2018 - 12:28

Τανιμανίδης – Μπόμπα: Το μπάτσελορ πάρτι και οι προετοιμασίες του γάμου τους

Δείτε τι δηλώνουν οι φίλοι τους, που ανέλαβαν το τελευταίο τους πάρτυ ως εργένηδες
15/07/2018 - 16:04

O Kωνσταντίνος Αργυρός πάντρεψε την... τρίδυμη αδερφή του (ΦΩΤΟ)

Η νύφη, οι φωτογραφίες με τα αδέρφια του και ο γάμος
09/07/2018 - 12:01

Τούρτα-υπερπαραγωγή 12 ορόφων έκλεψε τις εντυπώσεις σε κυπριακό γάμο(ΦΩΤΟ)

Ο γαμπρός έφτιαξε την τούρτα με τα χεράκια του για τη γυναίκα της ζωής του
08/07/2018 - 13:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λάρνακα: Γυναίκα εντοπίστηκε να νεκρή στη θαλάσσια περιοχή στο Μακένζι

Η ηλικιωμένη εντοπίστηκε από λουόμενους και ανασύρθηκε στη στεριά

Πυρκαγιά κοντά σε σπίτια στο χωριό Μηλικούρι (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Στο σημείο έχουν σπεύσει δυνάμεις του Τμήματος Δασών αλλά και της Πυροσβεστικής

Ουρές χιλιομέτρων για τη σούβλα στα βουνά (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Καλούνται οι οδηγοί να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί, υπομονετικοί και να συμμορφώνονται"
Ελλάδα

Πάτησαν Ελλάδα οι δύο στρατιωτικοί (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Χαρά, συγκίνηση, υπερηφάνεια, ικανοποίηση και δικαίωση"

Ελεύθεροι οι δύο Έλληνες Στρατιωτικοί που κρατούνταν στην Τουρκία (ΒΙΝΤΕΟ)

Αλέξης Τσίπρας: "Άγγελε, και Δημήτρη, καλή πατρίδα, και καλή λευτεριά"

Αισιοδοξία για την κατάσβεση της πυρκαγιάς στην Εύβοια

Στο σημείο εξακολουθούν να κάνουν ρίψεις από αέρος δύο αεροσκάφη και ένα ελικόπτερο
Διεθνή

Τέσσερις Γάλλοι μεταξύ των νεκρών από την κατάρρευση γέφυρας στη Γένοβα

Ο τελευταίος απολογισμός της καταστροφής ανέρχεται σε 39 νεκρούς

Απορρίφθηκε νέο αίτημα για ελευθέρωση του Αμερικανού πάστορα Μπράνσον

Το δικαστήριο της Σμύρνης απέρριψε σήμερα την προσφυγή

Στη δημοσιότητα το όνομα του δράστη της επίθεσης στο Γουέστμινστερ

Πρόκειται για Βρετανό υπήκοο που ζει στο Μπέρμιγχαμ, καταγόμενος από το Σουδάν

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/08/2018 - 18:00ALPHA NEWS