Ψυχαγωγία

Είναι επίσημο! Η Νατάσα Μποφίλιου παντρεύεται... (ΦΩΤΟ)

Η Νατάσα Μποφίλιου ανεβαίνει τα σκαλιά της εκκλησίας...

Η δημοφιλής τραγουδίστρια θα ντυθεί στα λευκά και επισήμως και θα ενωθεί με τα ιερά δεσμά του γάμου στις 15 Σεπτεμβρίου. Μαζί με τον σύντροφό της, Χρήστο Κορτσέλη, δημοσίευσαν την αναγγελία του γάμου τους σε εφημερίδα και ξεκίνησαν τις διαδικασίες για το μυστήριο σε λιγότερο από δυο μήνες από σήμερα.

Δείτε την αναγγελία γάμου και όλες τις λεπτομέρειες

δ

Η τραγουδίστρια και το στέλεχος της δισκογραφικής εταιρείας Feelgood συγκατοικούν ενώ ήδη αρραβωνιασμένοι. Δείτε τον άνθρωπο που της έκλεψε την καρδιά.

μπο

ελε

Επόμενο άρθρο

Η εντυπωσιακή πρόταση γάμου στην Έλια Ιωαννιδου σε... πίστα αυτοκινήτων(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκίνηση, η ανθοδέσμη και τα χειροκροτήματα.... - Δείτε τον σύντροφό της!
21/07/2018 - 16:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τουρκοκυπριακός γάμος στην Ποταμιά μετά από 44 χρόνια (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσαν συγγενείς και φίλοι του ζευγαριού στην κάμερα του Alpha
21/10/2018 - 20:58

Αφροδίτη Γεωργίου: To ξέφρενο γλέντι του γάμου και η συγκινητική κίνηση(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι λαμπεροί καλεσμένοι και η είσοδος του ερωτευμένου ζευγαριού..
21/10/2018 - 09:58

Παντρεύτηκε η Αφροδίτη Γεωργίου - Δείτε την ντυμένη νυφούλα! (ΦΩΤΟ)

Το παθιασμένο φιλί στον σύζυγό της και ο βροχερός καιρός...
20/10/2018 - 18:07

Αφροδίτη Γεωργίου: Δείτε τι έκανε λίγες ώρες πριν το γάμο της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η γλυκιά παρουσιάστρια ανεβαίνει σήμερα τα σκαλιά της εκκλησίας
20/10/2018 - 12:49

M.Σοφοκλέους:"Έγιναν τα αίσχη και τα ρεζιλίκια στον γάμο της Οικονομάκου"-ΒΙΝΤΕΟ

Αποκαλύπτει την πρόταση ρόλου σε ελληνικό σίριαλ και τα απρόοπτα του γάμου της Οικονομάκου
19/10/2018 - 11:40

David Beckham: Η αποκάλυψη για τις δυσκολίες στον γάμο του με την Victoria!

Όσα δήλωσε για τις δύσκολες στιγμές στην σχέση τους μετά από τόσα χρόνια γάμου..
19/10/2018 - 09:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έρχονται καταιγίδες και πτώση της θερμοκρασίας

Τι προβλέπει η Μετεωρολογική Υπηρεσία για τις επόμενες μέρες

Πυροβολισμοί με κυνηγετικό κατά οικίας στο Κολόσσι

Προκλήθηκαν ζημιές στη αλουμινένια πόρτα του σπιτιού και στον εσωτερικό τοίχο του σαλονιού

Στο κελί δυο αλλοδαποί για κλοπή διαμαντένιων δαχτυλιδιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Πήραν σβάρνα τα χρυσοχοεία με σκοπό να τα πωλήσουν
Ελλάδα

Όταν ο Γιώργος Σεφέρης βραβεύτηκε με το Νόμπελ Λογοτεχνίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απονομή, οι "αντίπαλοι", η ομιλία του και μερικά από τα σπουδαιότερα λόγια του

Στο κελί για δεκατρία χρόνια 60χρονος που ασελγούσε σε 8χρονη

Σοκάρει η κατάθεση του ανήλικου θύματος που πάσχει από αυτισμό

Νέες μηνύσεις για τη φονική πυρκαγιά στο Μάτι

Ευθύνες κατά Δούρου, Ψινάκη, Καπάκη, ΕΛΑΣ και Πυροσβεστικής Υπηρεσίας
Διεθνή

Υπόθεση Κασόγκι: Η κυβέρνηση των ΗΠΑ ανακαλεί τις βίζες 21 Σαουδαράβων

Eργάζονται στις υπηρεσίες πληροφοριών, στο παλάτι, στο υπουργείο Εξωτερικών

Σοβαρό ατύχημα σε μετρό της Ρώμης μετά τη κατάρρευση σκάλας (ΒΙΝΤΕΟ)

20 άνθρωποι τραυματίστηκαν, μεταξύ αυτών και οπαδοί της ΤΣΣΚΑ Μόσχας

ΥΠΕΞ G7: Πολλά τα ερωτήματα χωρίς απαντήσεις στην υπόθεση Κασόγκι

Μακάβριες λεπτομέρειες για τις συνθήκες της δολοφονίας είδαν το φως της δημοσιότητας

tv news

Η Τατιάνα πάει στο δωμάτιο που συνήθως μένει ο Τόνυ και χτυπάει την πόρτα...

Μένει όμως έκπληκτη όταν βλέπει ποιος της ανοίγει... Το Τατουάζ: Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σπιτονοικοκυρά του Ηλία, η Καίτη,έχει το συνήθειο να μπαινοβγαίνει στο σπίτι..

Ο Ηλίας προσπαθεί να την αποφύγει... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο "Μουρμούρα" στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/10/2018 - 08:00ΕΛΕΝΗ