Ψυχαγωγία

Νίκη Δραγούμη: "Είμαι 30 - To βιολογικό μου ρολόι έχει κτυπήσει εδώ και χρόνια"

Η αγαπημένη ηθοποιός Νίκη Δραγούμη, μια από τις πρωταγωνίστριες στη νέα κοινωνική σειρά του Alpha Κύπρου, "Μπλε" του Γιώργου Τσιάκκα και σε σκηνοθεσία Στάμου Τσάμη, μίλησε μεταξύ άλλων στο περιοδικό Hello για την προσωπική της ζωή αλλά και την επιθυμία της να βρει τον άντρα της ζωής της.

Η ίδια δήλωσε:

Για πρώτη φορά, είμαι μόνη μου, εδώ και περίπου ενάμιση χρόνο. Το φοβόμουν, τώρα όμως το αποδέχομαι και αντιλαμβάνομαι ότι, όσο μεγαλώνουμε, είναι πιο δύσκολο να συνυπάρξουμε με κάποιον. Δεν σου κρύβω ότι μου αρέσει το γεγονός ότι ξεπερνώ αυτή τη φοβία μου. Δεν ήξερα το μόνη μου.  Φυσικά, έχω τον σκύλο μου, έτσι δεν είμαι ποτέ μόνη! Είναι μια περίεργη φάση, λόγω και του γεγονότος ότι πρόσφατα έχασα το άλλο μου σκυλάκι και είναι δύσκολο να το συνηθίσω. Είναι απώλεια για μένα.

νικη

Όσο για το ενδεχόμενο παιδιού σε περίπτωση που βρει τον...πρίγκιπά της;

Θέλω να βρω τον άνθρωπο που θα περάσω το υπόλοιπο της ζωής μου μαζί του και να κάνω οικογένεια. Το βιολογικό μου ρολόι έχει κτυπήσει εδώ και χρόνια! (γέλια) Δεν ξέρω αν υπάρχει τέλειος, αλλά είμαι σίγουρη ότι αν υπάρχει αρκετή αγάπη, μπορεί να προσαρμοστεί ο ένας για τον άλλον.Το σημαντικότερο είναι να σου βγάζει ο σύντροφος σου τον καλύτερο σου εαυτό. Ξέρω τι θέλω, όπως και ήξερα σε κάθε φάση της ζωής μου. Δεν είμαι απόλυτη. Ποτέ μη λες ποτέ.

Επόμενο άρθρο

Άννα Βίσση:"Κάηκαν τα σπίτια και της αδερφής μου και της μαμάς μου"

Οι σπόντες της σε πολιτικά πρόσωπα και το μάθημα που πήρε
02/08/2018 - 13:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

ΜΠΛΕ: Δείτε την συγκλονιστική ερμηνεία της 14χρονης Μαρίνας για τη σειρά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σε μουσική Γιώργου Θεοφάνους και στίχους Σταύρου Σταύρου
26/09/2018 - 18:05

Γιώργος Τσιάκκας:Όσα είπε για τη μεγάλη επιστροφή και τη νέα του σειρά-ΒΙΝΤΕO

Η πρώτη μετάδοση του τραγουδιού της σειράς "Μπλε" με την υπογραφή του Γιώργου Θεοφάνους..
24/09/2018 - 15:54

Ο κορυφαίος ηθοποιός που εισβάλλει στη σειρά «Μπλε»! (ΦΩΤΟ)

Την αποκάλυψη έκανε ο σκηνοθέτης της εκπομπής, Στάμος Τσάμης...
18/09/2018 - 13:35

ΜΠΛΕ: Η πρώτη συνάντηση και οι δηλώσεις των πρωταγωνιστών! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσαν στην κάμερα για το νέο τους ξεκίνημα
01/08/2018 - 21:34

ΜΠΛΕ:Η πρώτη συνάντηση των πρωταγωνιστών για τη νέα σειρά του Alpha Κύπρου(ΦΩΤΟ)

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα σε σκηνοθεσία του Στάμου Τσάμη ξεκίνησε και επισήμως...
31/07/2018 - 18:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μέχρι τον Δεκέμβριο ο διάλογος για τις απαλλαγές εκπαιδευτικών

Το Υπουργικό Συμβούλιο ενημερώθηκε για την παραπομπή εργασιακών θεμάτων στη ΜΕΠΕΥ

Στο κελί για δυο μήνες 30χρονος που οδηγούσε μεθυσμένος

Το Δικαστήριο του στερεί το δικαίωμα απόκτησης άδειας οδηγού για έξι μήνες

"Πράσινο" Υπουργικού για κτιριακή επέκταση του ΤΕΠΑΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

"Έχει ήδη εξασφαλιστεί χώρος", δηλώνει ο Υπουργός Εσωτερικών
Ελλάδα

Σε νεαρή γυναίκα ανήκει το ανθρώπινο κρανίο που εντοπίστηκε σε χωράφι

Ο θάνατος της χρονολογείται πριν από περίπου 8 - 10 χρόνια

Επικρίσεις Τούρκου ΥΠΕΣ για μεταναστευτικό

Υποστήριξε ότι η Ελλάδα δεν επιστρέφει τους λαθρομετανάστες πίσω στην Τουρκία

Στον εισαγγελέα σήμερα 21 άτομα για την τραγωδία στο Μάτι

Μεταξύ τους η Δούρου και ο Ψινάκης για παροχή εξηγήσεων για τις πράξεις ή παραλείψεις τους
Διεθνή

Η Huawei παρουσίασε το "μεγαθήριο" Huawei Mate 20 Pro (ΦΩΤΟ)

Δείτε τα χαρακτηριστικά της συσκευής που συνδυάζει τα πάντα και την τιμή της

Διαμέλισαν το σώμα του δημοσιογράφου Κασόγκι μετά τη δολοφονία του

Επιβεβαιώνουν τις πληροφορίες Τούρκοι αξιωματούχοι

Σύρος ο δράστης της επίθεσης στον σιδηροδρομικό σταθμό της Κολωνίας

Είχε φτάσει στη Γερμανία τον Μάρτιο του 2015 και του χορηγήθηκε προσωρινό άσυλο

tv news

Η Άννα θορυβείται από τις πληροφορίες του Αλέξανδρου σχετικά με τον Τόνυ...

Κινητοποιεί τη Μαργκώ για να μάθει..Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδιά "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Στα γυρίσματα όλοι θα αντιμετωπίσουν τις ομοιότητες της Νάντιας και της Μαρίνας

Η Κάτια«ξεθάβει»τη ζωγραφιά της Μαρίνας«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δείτε αυτή την εβδομάδα(VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 17/10/2018 - 08:00ΕΛΕΝΗ