Ψυχαγωγία

Νίκη Δραγούμη: "Είμαι 30 - To βιολογικό μου ρολόι έχει κτυπήσει εδώ και χρόνια"

Η αγαπημένη ηθοποιός Νίκη Δραγούμη, μια από τις πρωταγωνίστριες στη νέα κοινωνική σειρά του Alpha Κύπρου, "Μπλε" του Γιώργου Τσιάκκα και σε σκηνοθεσία Στάμου Τσάμη, μίλησε μεταξύ άλλων στο περιοδικό Hello για την προσωπική της ζωή αλλά και την επιθυμία της να βρει τον άντρα της ζωής της.

Η ίδια δήλωσε:

Για πρώτη φορά, είμαι μόνη μου, εδώ και περίπου ενάμιση χρόνο. Το φοβόμουν, τώρα όμως το αποδέχομαι και αντιλαμβάνομαι ότι, όσο μεγαλώνουμε, είναι πιο δύσκολο να συνυπάρξουμε με κάποιον. Δεν σου κρύβω ότι μου αρέσει το γεγονός ότι ξεπερνώ αυτή τη φοβία μου. Δεν ήξερα το μόνη μου.  Φυσικά, έχω τον σκύλο μου, έτσι δεν είμαι ποτέ μόνη! Είναι μια περίεργη φάση, λόγω και του γεγονότος ότι πρόσφατα έχασα το άλλο μου σκυλάκι και είναι δύσκολο να το συνηθίσω. Είναι απώλεια για μένα.

νικη

Όσο για το ενδεχόμενο παιδιού σε περίπτωση που βρει τον...πρίγκιπά της;

Θέλω να βρω τον άνθρωπο που θα περάσω το υπόλοιπο της ζωής μου μαζί του και να κάνω οικογένεια. Το βιολογικό μου ρολόι έχει κτυπήσει εδώ και χρόνια! (γέλια) Δεν ξέρω αν υπάρχει τέλειος, αλλά είμαι σίγουρη ότι αν υπάρχει αρκετή αγάπη, μπορεί να προσαρμοστεί ο ένας για τον άλλον.Το σημαντικότερο είναι να σου βγάζει ο σύντροφος σου τον καλύτερο σου εαυτό. Ξέρω τι θέλω, όπως και ήξερα σε κάθε φάση της ζωής μου. Δεν είμαι απόλυτη. Ποτέ μη λες ποτέ.

Επόμενο άρθρο

Άννα Βίσση:"Κάηκαν τα σπίτια και της αδερφής μου και της μαμάς μου"

Οι σπόντες της σε πολιτικά πρόσωπα και το μάθημα που πήρε
02/08/2018 - 13:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

ΜΠΛΕ: Η πρώτη συνάντηση και οι δηλώσεις των πρωταγωνιστών! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσαν στην κάμερα για το νέο τους ξεκίνημα
01/08/2018 - 21:34

ΜΠΛΕ:Η πρώτη συνάντηση των πρωταγωνιστών για τη νέα σειρά του Alpha Κύπρου(ΦΩΤΟ)

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα σε σκηνοθεσία του Στάμου Τσάμη ξεκίνησε και επισήμως...
31/07/2018 - 18:49

Είναι επίσημο! Αυτοί είναι οι πρωταγωνιστές και το όνομα της σειράς του Τσιάκκα

Τα κορυφαία ονόματα που "κλείδωσαν" στον Alpha Κύπρου
08/07/2018 - 14:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σοβαρό τροχαίο ατύχημα στην καρδιά της Ανθούπολης

Μοτοσικλετιστής συγκρούστηκε με διερχόμενο όχημα στην οδό Αγίου Γεωργίου

Ένα σπασμένο δοχείο έστειλε φαρμακοποιό στο νοσοκομείο

Εισέπνευσε διάλυμμα αμμωνίας και αισθάνθηκε αδιαθεσία

"Πονοκέφαλος" για την Αστυνομία η κλοπή οχημάτων (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανησυχητικά είναι και τα στατιστικά στοιχεία που έρχονται στο φως για το ναρκοτεστ
Ελλάδα

Μήνυση κατά παντός υπευθύνου για τρία από τα θύματα της πυρκαγιάς στο Μάτι

"Οι ευθύνες είναι εγκληματικές και τα στοιχεία αδιάσειστα"

Στις 3.957 οι αιτήσεις των πυρόπληκτων για το επίδομα

Με εντατικούς ρυθμούς συνεχίζονται οι διαδικασίες ελέγχου των αιτήσεων

Πυρκαγιές Αττικής: Σε 3.957 οι αιτήσεις πυρόπληκτων για το επίδομα

Με εντατικούς ρυθμούς συνεχίζονται και οι διαδικασίες ελέγχου των αιτήσεων
Διεθνή

Φόρος τιμής στα θύματα της τρομοκρατικής επίθεσης στη Βαρκελώνη

Πέρασε ένας χρόνος από την επίθεση που στοίχισε τη ζωή σε 16 ανθρώπους

Οργή Τραμπ κατά της Τουρκίας για τον πάστορα

"Δεν θα πληρώσουμε για την απελευθέρωση του, όμως κάνουμε περικοπές στην Τουρκία"

tv news

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 18/08/2018 - 06:00ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΣ ΕΡΓΑΤΗΣ