Ψυχαγωγία

Νίκη Δραγούμη: "Είμαι 30 - To βιολογικό μου ρολόι έχει κτυπήσει εδώ και χρόνια"

Η αγαπημένη ηθοποιός Νίκη Δραγούμη, μια από τις πρωταγωνίστριες στη νέα κοινωνική σειρά του Alpha Κύπρου, "Μπλε" του Γιώργου Τσιάκκα και σε σκηνοθεσία Στάμου Τσάμη, μίλησε μεταξύ άλλων στο περιοδικό Hello για την προσωπική της ζωή αλλά και την επιθυμία της να βρει τον άντρα της ζωής της.

Η ίδια δήλωσε:

Για πρώτη φορά, είμαι μόνη μου, εδώ και περίπου ενάμιση χρόνο. Το φοβόμουν, τώρα όμως το αποδέχομαι και αντιλαμβάνομαι ότι, όσο μεγαλώνουμε, είναι πιο δύσκολο να συνυπάρξουμε με κάποιον. Δεν σου κρύβω ότι μου αρέσει το γεγονός ότι ξεπερνώ αυτή τη φοβία μου. Δεν ήξερα το μόνη μου.  Φυσικά, έχω τον σκύλο μου, έτσι δεν είμαι ποτέ μόνη! Είναι μια περίεργη φάση, λόγω και του γεγονότος ότι πρόσφατα έχασα το άλλο μου σκυλάκι και είναι δύσκολο να το συνηθίσω. Είναι απώλεια για μένα.

νικη

Όσο για το ενδεχόμενο παιδιού σε περίπτωση που βρει τον...πρίγκιπά της;

Θέλω να βρω τον άνθρωπο που θα περάσω το υπόλοιπο της ζωής μου μαζί του και να κάνω οικογένεια. Το βιολογικό μου ρολόι έχει κτυπήσει εδώ και χρόνια! (γέλια) Δεν ξέρω αν υπάρχει τέλειος, αλλά είμαι σίγουρη ότι αν υπάρχει αρκετή αγάπη, μπορεί να προσαρμοστεί ο ένας για τον άλλον.Το σημαντικότερο είναι να σου βγάζει ο σύντροφος σου τον καλύτερο σου εαυτό. Ξέρω τι θέλω, όπως και ήξερα σε κάθε φάση της ζωής μου. Δεν είμαι απόλυτη. Ποτέ μη λες ποτέ.

Επόμενο άρθρο

Άννα Βίσση:"Κάηκαν τα σπίτια και της αδερφής μου και της μαμάς μου"

Οι σπόντες της σε πολιτικά πρόσωπα και το μάθημα που πήρε
02/08/2018 - 13:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πρωταγωνιστές του «ΜΠΛΕ»... ερωτευμένοι όσο ποτέ! (ΦΩΤΟ)

Όλες οι καταιγιστικές εξελίξεις και ο έρωτας στη σειρά του Alpha Κύπρου
03/12/2018 - 12:39

Ο μικρός Σταύρος Κυπριανός Κωνσταντίνου στο "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο μικρός που ξεχωρίζει στην κοινωνική σειρά του Alpha Κύπρου "Μπλε" μίλησε στην Χριστιάνα
27/11/2018 - 17:40

Από σήμερα οι αλλαγές στο ανανεωμένο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τη νέα ώρα προβολής των σειρών "Μπλε", "Μην αρχίζειςτην μουρμούρα" και "Η Φαμίλια"
26/11/2018 - 11:50

Ανανεώνει το Πρόγραμμα του με αλλαγές ο ALPHA Κύπρου! Μάθετε λεπτομέρειες...

ΜΠΛΕ, Μουρμούρα και ΦΑΜΙΛΙΑ αλλάζουν ώρα και μέρες μετάδοσης
21/11/2018 - 10:59

Ηχηρό και άγριο ξεκαθάρισμα λογαριασμών στο «ΜΠΛΕ» - Όλο το παρασκήνιο(ΦΩΤΟ)

Όλα όσα πρόκειται να συμβούν και θα συγκλονίσουν..
05/11/2018 - 17:40

ΜΠΛΕ: Δείτε την συγκλονιστική ερμηνεία της 14χρονης Μαρίνας για τη σειρά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σε μουσική Γιώργου Θεοφάνους και στίχους Σταύρου Σταύρου
26/09/2018 - 18:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κίτρινη προειδοποίηση εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ο συναγερμός έχει ισχύ μέχρι τις 11:00 πμ αύριο

Τα σκυλάκια δεν είναι Χριστουγεννιάτικο δώρο (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάθε χρόνο συμβαίνει αυτό επειδή δεν έχουμε παιδεία"

Νομική συμβουλή ζήτησε ο ΠΙΣ για την ελεύθερη άσκηση ιδιωτικής ιατρικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα αποσταλούν και οι γραπτές απαντήσεις του ΠΙΣ πάνω στις τελικές προτάσεις
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Φωτογραφικός φακός αποθανάτισε σπάνιο λευκό τάρανδο (ΒΙΝΤΕΟ)

O τάρανδος δεν ήταν ντροπαλός και πόζαρε για τις φωτογραφίες

Το Πεκίνο καλεί τις ΗΠΑ να αποσύρουν το ένταλμα της διευθύντριας της Huawei

Η Μενγκ Ουάνγκζου, η οικονομική διευθύντρια της Huawei, συνελήφθη στον Καναδά την 1η Δεκ.

Κανονικά τη Τρίτη θα γίνει η ψηφοφορία για το Brexit λέει η Βρετανική Κυβέρνηση

Διαψεύδονται δημοσιεύματα που αναφέρονταν σε αναβολή

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 10/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ