Ψυχαγωγία

O Δημήτρης Oυγγαρέζος σε ρόλο.. Ηλία Ψινάκη τρολάρει ασύστολα την Ελένη Μενεγάκη

Φιλοξενούμενος της Ελένης Μενεγάκη ήταν σήμερα ο Δημήτρης Ουγγαρέζος.

Γνωστός για το πηγαίο του χιούμορ και την αστείρευτη του ενέργεια ο γνωστός παρουσιαστής έφερε τα πάνω κάτω στην εκπομπή της "ωραίας Ελένης" και έκανε ολόκληρο το πλατό, αλλά και την βασίλισσα της Ελληνικής τηλεόρασης να κλάψουν από τα γέλια!

Ένα ξεκαρδιστικό βίντεο στο οποίο ο Δημήτρης Ουγγαρέζος σε ρόλο Ηλία Ψινάκη τρολάρει την Ελένη Μενεγάκη, ήταν η αρχή του "κακού"...

Βλέποντας το απίστευτο αποτέλεσμα, η Ελένη Μενεγάκη έδωσε ρέστα με την αντίδρασή της!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα και... γελάστε ελέυθερα!!!

Επόμενο άρθρο

Xριστίνα Μπόμπα: Με αυτό τον τρόπο διατηρεί αυτό το αψεγάδιαστο σώμα

Κρεμμασμένη ανάποδα, παρέα με την αδερφή της, χτίζουν....κορμάρες!
23/01/2018 - 13:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τι γίνεται όταν η Ελένη Μενεγάκη συναντά την Μαρινέλλα; (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε η γνωστή παρουσιάστρια για τις συναντήσεις τους και τον χαμό που γίνεται
24/05/2018 - 17:43

Έχουν το ίδιο όνομα με την Μενεγάκη και απολαμβάνουν τα... προνόμιά της(ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο συνονόματες αποκαλύπτουν την καθημερινότητά τους ως... διάσημες
21/05/2018 - 17:15

Eλένη Μενεγάκη: H συνάντηση που δεν περίμενε κανείς!

Όλα τα βλέμματα στραμμένα πάνω τους
17/05/2018 - 11:25

To παράπονο της Μενεγάκη για την ομοιότητα του γιου της με τον Γιάννη Λάτσιο

"Τώρα που μεγαλώνει, εγώ βλέπω ότι μου φέρνει πια, αλλά αυτή η μύτη είναι τόσο Λάτσιος"
11/05/2018 - 14:20

Και όμως είναι η Μενεγάκη... -Δείτε την 25 χρόνια πριν ως μελαχρινή(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η τηλεοπτική της εμφάνιση σε εκπομπή αλλά και σε σειρά πιο σέξυ από ποτέ
06/05/2018 - 10:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νοσοκομείο Λευκωσίας: Πολίτης επιτέθηκε σε αστυνομικούς και νοσοκόμους

Τραυματίστηκαν δύο Αστυνομικοί - Συνελήφθη και μεταφέρθηκε στα κρατητήρια

Απάτη με τροχαία: Στο στόχαστρο ηλικιωμένοι (ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκάρουν τα στοιχεία για το νάρκοτεστ, 105 θετικοί σε 153 ελέγχους

Πάφος: Έστησαν καρτέρι σε 38χρονο και τον λήστεψαν (ΒΙΝΤΕΟ)

Του επιτέθηκαν, πυροβόλησαν στον αέρα και πήραν 10.000 ευρώ
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: Η Ελλάδα προστατεύει και δίνει άσυλο σε πραξικοπηματίες

"Καταδικάζουμε εντόνως αυτή την απόφαση που προσβάλει τη συνείδηση του τουρκικού έθνους"

Νεκρή εντοπίστηκε γυναίκα στην αυλή του σπιτιού της στη Μάνδρα

Φαίνεται να της έστησαν ενέδρα θανάτου και την πυροβόλησαν στο κεφάλι

Ελλάδα: Ένας νεκρός μετά από πτώση οχήματος σε στάση λεωφορείου (ΦΩΤΟ)

Στο όχημα επέβαινε και η 9χρονη κόρη του οδηγού, η οποία τραυματίστηκε
Διεθνή

ΗΠΑ: Πάγωμα παράδοσης αμυντικού εξοπλισμού στην Τουρκία

Εγκρίθηκε ο Αμυντικός Προϋπολογισμός με τροπολογία για την Άγκυρα

Τουρκία: Ένας νεκρός και τέσσερις τραυματίες από έκρηξη σε εργοστάσιο

Το πρακτορείο ειδήσεων Dogan ανέφερε ότι ο εργαζόμενος που έχασε τη ζωή του ήταν 31 ετών

Τραμπ: Είμαστε έτοιμοι αν ο Κιμ κάνει κάποια «βλακώδη» ενέργεια (BINTEO)

Ο αμερικανός πρόεδρος ακύρωσε τη συνάντηση κορυφής γιατί "δεν ήταν η κατάλληλη στιγμή"

tv news

Ένα από τα πιο royal επεισόδια της χρονιάς με καλεσμένους τους: Roberto Ayala

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους και Λευτέρη Ζαμπετάκη στο «Λούης Night Show» αυτή την Παρασκευή
Alpha TV Κύπρου

Η Ρενάτα και ο Αχιλλέας συναντιούνται τυχαία στην αυλή και τα αίματα ανάβουν...

Βλάσης και Αχιλλέας ενώνουν τις δυνάμεις τους..Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 25/05/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ