Ψυχαγωγία

O Δημήτρης Oυγγαρέζος σε ρόλο.. Ηλία Ψινάκη τρολάρει ασύστολα την Ελένη Μενεγάκη

Φιλοξενούμενος της Ελένης Μενεγάκη ήταν σήμερα ο Δημήτρης Ουγγαρέζος.

Γνωστός για το πηγαίο του χιούμορ και την αστείρευτη του ενέργεια ο γνωστός παρουσιαστής έφερε τα πάνω κάτω στην εκπομπή της "ωραίας Ελένης" και έκανε ολόκληρο το πλατό, αλλά και την βασίλισσα της Ελληνικής τηλεόρασης να κλάψουν από τα γέλια!

Ένα ξεκαρδιστικό βίντεο στο οποίο ο Δημήτρης Ουγγαρέζος σε ρόλο Ηλία Ψινάκη τρολάρει την Ελένη Μενεγάκη, ήταν η αρχή του "κακού"...

Βλέποντας το απίστευτο αποτέλεσμα, η Ελένη Μενεγάκη έδωσε ρέστα με την αντίδρασή της!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα και... γελάστε ελέυθερα!!!

Επόμενο άρθρο

Xριστίνα Μπόμπα: Με αυτό τον τρόπο διατηρεί αυτό το αψεγάδιαστο σώμα

Κρεμμασμένη ανάποδα, παρέα με την αδερφή της, χτίζουν....κορμάρες!
23/01/2018 - 13:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Eλένη Μενεγάκη: Αποκάλυψε την μεγάλη της συνήθεια με το... κρασί (ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν μπαίνει στην κουζίνα έχει πάντα μαζί της και ένα ποτηράκι κρασάκι
21/02/2018 - 14:38

Ελένη Μενεγάκη: : Πιο ερωτευμένη από ποτέ γιόρτασε την επέτειό της(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία στο Instagram με τον Μάκη Παντζόπουλο και η αποκάλυψη της επετείου της
19/02/2018 - 09:57

Η Ελένη Μενεγάκη αλα....Παρισιάνα στην καρδιά της Γαλλίας (ΦΩΤΟ)

Απόδραση στο μαγικό Παρίσι για το τριήμερο, για τη βασίλισσα της ελληνικής τηλεόρασης
18/02/2018 - 15:58

Για βόλτα και ψώνια βγήκαν η Ελένη Μενεγάκη και ο Μάκης Παντζόπουλος (ΦΩΤΟ)

Ντυμένοι casual έκαναν τις βόλτες του στο κέντρο της περιοχής και χάζευαν τις βιτρίνες
17/02/2018 - 17:19

Ελένη Μενεγάκη: "Εγώ τον έρωτα τον δοξάζω καθημερινά..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποια η άποψή της για την μέρα του Αγίου Βαλεντίνου;
14/02/2018 - 13:52

Όταν η Ελένη Μενεγάκη βοήθησε τηλεθεάτρια να αποκτήσει παιδί (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της για την σχέση της με την τηλεθεάτρια
13/02/2018 - 15:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλειστός ο δρόμος στο ύψος της Κακορατζιάς λόγω τροχαίου

Στην περιοχή σημειώνεται έντονη βροχόπτωση και οι οδηγοί καλούνται να είναι προσεκτικοί

Καταδίωξη στην Αραδίππου: Χειροπέδες σε Σύρο ύποπτο για ληστεία του 2014

Προσπάθησε να διαφύγει από την Αστυνομία και προσέκρουσε σε τρία αυτοκίνητα

Φόνος Λεωνίδη: Στη δημοσιότητα η φωτογραφία του κύριου υπόπτου

Η Αστυνομία αναζητεί 48χρονο από τη Γεωργία
Ελλάδα

Ελλάδα: "Ανοικτό" το ενδεχόμενο αναβολής της Συνόδου της Βάρνας

Πρόκειται για "συνάντηση ηγετών", και άλλες κυβερνήσεις δεν συμμετέχουν

Μεγαλύτερη από 3 δισ. ευρώ η ζημιά του ελληνικού Δημοσίου από τη Novartis

Η έρευνα φαίνεται να διαθέτει στοιχεία που οδηγούν σε αναθεώρηση προς τα πάνω

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"
Διεθνή

Η Πιονγκγιάνγκ τα βάζει με τον ΓΓ του ΟΗΕ Αντόνιο Γκουτέρες

Εξαιτίας του περιεχομένου της ομιλίας του στο Μόναχο

Πιθανό σκάνδαλο στη Γερμανία με ξέπλυμα «μαύρου» ρωσικού χρήματος

Και μάλιστα ενδεχομένως εν γνώσει του υπουργού Οικονομικών της Βαυαρίας

ΗΠΑ: Να εγκαταλείψει η Αλβανία τη διχαστική ρητορική του παρελθόντος

Η αμερικανική πρεσβεία στα Τίρανα εξέφρασε τη δυσαρέσκειά της για τα σχόλια του κ. Ράμα

tv news

Tα βαφτίσια όπως πρέπει να γίνονται..Καλεσμένη του Λούη η Χριστιάνα Αριστοτέλους

Δείτε τη Χριστιάνα σε ρόλο τραγουδίστριας! «Λούης Night Show» Αυτή την Παρασκευή (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι πιο δύσκολες ώρες για τη Ρενάτα και τον Αχιλλέα έχουν φτάσει..Η ιδέα που θα..

Καταστρέψει τη ζωή της και θα σώσει την εταιρία...Παρασκευή:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/02/2018 - 15:00ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ